Yaz gelince herkesin aklına hiç şüphesiz tatil gelir. Kış boyunca yaşanılan iş stresi, çocukların ders yoğunluğu insanları tatile sevk eder. Kalite bir tatil ise iyi bir alışverişten geçer. Sizde sitemizden sizlere uygun her türlü alışverişlerinizi yapabilir, kaliteli bir tatil geçirebilirsiniz. Kaliteli bir tatil geçirmek istiyorsanız, Slipstop ürünlerini kullanabilirsiniz.

“Denizde kaymaya, havuzda yanmaya son!” sloganıyla yola çıkan, ürünleriyle çocuklara ve yetişkinlere konforlu adımlar atmayı vadeden Slipstop ile henüz tanışmadıysanız artık tanışma vaktiniz geldi! 2014 yılından bu yana piyasada olan ürünlerimiz; konforuyla, kalitesiyle ve birbirinden farklı desenleriyle hem çocukların hem de ebeveynlerin vazgeçilmez tercihi olmaya devam ediyor. Kaliteli ve dayanıklı kumaşı, pedli taban yapısı, çorap gibi giyilebilen pratik tasarımı, çabuk kuruyabilmesi ve az yer kaplaması sayesinde yaz boyu yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün.

Önceleri sadece en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımız için Slipstop Bebek ve Slipstop Çocuk ürünlerimizle yola çıkmıştık. Onlar attıkları her adımda güvende olsunlar, denizin, havuzun ve güneşin tadını doya doya çıkarsınlar diye çıktığımız bu yolda ebeveynlerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler ve yoğun istek üzerine Slipstop ürünlerini yetişkinler için de üretmeye karar verdik. Geniş beden aralığı ile hem çocuklar hem yetişkinler için ürettiğimiz Slipstop deniz patikleriyle yazın modasını yakalamak sizin elinizde!

Slipstop Nedir?

 

Slipstop 2014 yılında kaydırmaz ayakkabı tasarımı ile Türkiye’de kısa sürede ses getirebilmeyi başarmıştır. Çocuklara hitap eden farklı ve renkli tasarımları ile piyasaya adım atan marka; bebek, çocuk, erkek, bayan da olarak her yaş grubuna hitap etmektedir. Ayrıca su sporlarında da kullanılan Slipstop ürünleri, kusursuz stili ve göze çarpan koleksiyonu ile her kullanıcıya hitap ediyor. Slipstop Ürünleri

 

Slipstop markası sizlere; slipstop havuz patiği, deniz ayakkabısı, terlik, bebek ürünleri, çanta, havlu, şapka gibi sizlere çeşitli ürünler sunmaktadır.

Kalite

 

Slipstop ürünleri kullanılan malzemeleri ile kaliteli bir tatili size sunmaktadır. Özenle hazırlanan kumaşı ve özel tasarımı ile sizlere kaliteli ürünler sunmaktadır.

Konfor

 

Slipstop ürünleri tasarlanırken kullanıcıların konforlu olması esas alınmıştır. Buna göre tasarlanan kumaş yapısı kullanım sırasında sizleri asla rahatsız etmeyecektir.

Uygun Fiyat

 

Her insan alışveriş yaparken kalite, konfor gibi özelliklerin yanı sıra düşük maliyetli ürünleri tercih etmektedir. Sizde Slipstop indirimli ürünlerden elde etmek istiyorsanız, sitemizden Slipstop outlet ürünlerine göz atabilirsiniz.

Slipstop deniz ayakkabıları, plaj havluları, deniz şapkaları, çocuk pançoları her bütçeye sahip insanların tercih edebileceği bir fiyatlandırmaya sahiptir. İndirimli fiyatlarımıza ve outlet ürünlerimize online alışverişte güvenin adresi Trendyol slipstop üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizle ya da sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerle ilgili her türlü soru, yorum, öneri ve şikâyetleriniz için internet sitemizde bulunan ‘Bize Ulaşın’ bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım Yerleri

 

Slipstop ürünleri genellikle yüzücüler ve su sporları ile uğraşan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Islak ve kaygan zeminlerde, özel tasarlanan kaydırmaz taban sayesinde sizlere güvenli bir kullanım imkanı sağlar. Ayrıca sert ve sivri cisimlerin bulunduğu zeminlerde, koruyucu tabanı sayesinde sizin ayaklarınızı korur.

Slipstop deniz ayakkabısını Kullanmanın Avantajları

 

Deniz ayakkabılarının hafif ve esnek bir yapıda olması rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Esnek ve yumuşak dokuda tasarlanan deniz ayakkabıları, kullanırken sizlere yüksek bir konfor sunmaktadır. Ayrıca özel tasarlanan tabanı, sizleri ıslak ve kaygan zeminlerden koruduğu gibi sıcak zeminlerde de ısı geçişini engellemektedir. Böylece denizden ve çıktığınızda sıcak kumun yakıcı etkilerine maruz kalmayacaksınız. Özel tasarlanan tabanı darbe emici yapısı ile kumsalda, denizde veya havuzda ayaklarınıza taş gibi sert cisimlerin batmasını engeller, sizlere güvenli bir kullanım imkânı sağlar. Hızlı kuruyan yapısı ve nefes alan dokusu sizlere uzun süren bir kullanım imkânı sunarken hava alan yapısı ayakların kokmasını engeller. Pratik tasarımı ile çorap gibi kolayca giyip çıkartabilirsiniz.

Slipstop Patik, Slipstop Terlik ve Slipstop ayakkabılara Neden Sahip Olmalısınız?

 

Havuz ve deniz kenarlarında güvenle yürümenizi sağlayan bu ürün, ayaklarınızı sivri cisimlerinden zararından koruyacak ve tatilinizin olumsuz bir şekilde sonlanmasını engelleyecektir. Kaliteli bir tatil isteniliyorsa, zihninizi olumsuz durumlarla yormamalı ve sağlığınızı önemsemelisiniz.

Slipstop Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

 

Slipstop mayo, kullanılan malzemelerin kalitesi ile sizlere suyun içinde rahat hareket kabiliyeti sağlamaktadır. Esnek ve rahat yapısı ile suyun altında veya üstünde rahatça kullanabilirsiniz. Yalnız her marka ve her ürünlerde uzun süreli ve yanlış kullanımdan kaynaklı birtakım olumsuzluklarla karışı karşıya kalırız. Daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı kullanım için dikkat edilmesi gereken hususlar: Ø Ürünler kullanıldıktan sonra güneşte kurumaya bırakılmamalıdır. Aksi takdirde kumaşında güneş yanık izi olacağı gibi renk solmasına sebebiyet verebilir. Ø Sert ve sivri zeminlerde kullanırken dikkat edilmelidir. Nitekim ne kadar dikkat edilirse edilsin sert ve sivri cisimler kullanılan ürünlerin ömrünü azaltacaktır. Bu yüzden kullanılırken dikkat edilmeli, kullandıktan sonra da temizlik ve saklama koşulları bu yaralanmalar dikkate alınarak yapılmalıdır. Ø Temizliğinin su ve sabun ile yapılması tercih edilmektedir. Ürünler asla çamaşır suları gibi kimyasal ürünlerle temas etmemelidir. Aksi halde renk atmaları ve yıpranmalar meydana gelecektir. Ø Uzun kullanımdan sonra ürünlerde kırışmalar meydana gelebilir. Bunun giderilmesi için asla ütülenmemeli, ayakkabı ve patiklerin içlerini gazete, kâğıt gibi malzemelerle doldurarak kalıbının bozulmamasını sağlayabilirsiniz.

Slipstop Mayolarının Kullanımı

 

Güneş ışınları, güneş kremleri, deniz suyu ve havuz suyu mayoların kullanım ömrünü kısaltmaktadır. Güneş ışınlarına sürekli maruz kalmak her malzemenin yıpranmasına sebep olur.  Aynı şekilde kullanılan güneş kremleri de içerisinde bulundurduğu malzemeler ile Sıklıkla kullanılan mayolar, denizlerde tuzlu suya maruz kalırken, havuzlarda da sürekli klorlu su ile temas eder. Bu yüzden mayonuzu kullanırken dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar vardır. • Mayoların kumaşları, üzerinde leke tutmayan, hassas kumaş türlerinden seçilmektedir. Bu yüzden leke olmadıkça ve gerekmedikçe yıkamak mayonuzun ömrünü kısaltacaktır. • Mayolar denizde deniz suyu, havuzda klor gibi maddelerle karşılaşacağından yıkanmadan saklanılmamalıdır. Sabun ile temizleyip su ile durulamak yeterli olacaktır. • Mayolarınızı deniz kenarında kurutmak isteyen kişiler, mayolarını ters çevirerek güneş almayan ortamda kurutmalıdırlar. Kuruduğunda ise hava alan poşetlerde veya torbalarda muhafaza edilmelidir. • Mayolarınızı evinizde kuruturken güneş ışığından uzak tutmalı ve mandal kullanmamayı tercih edebilirsiniz. Mandal kullanımı mayonuzda istenmeyen izler meydana getirebilir. • Mayonuzu makinede yıkamamaya özen göstermelisiniz. Makineye giren mayoların lastik yapısı bozulabilir ve deterjan kullanımı istenmeyen sonuçlar meydana getirebilir. • Her gün aynı mayoyu kullanmak ister istemez mayonuzun yıpranmasına yol açacaktır. Bu yüzden imkân varsa değiştirilip kullanılması size fayda sağlayacaktır.

Rahat kalıplarıyla ve esneyebilen yapısıyla Slipstop çocuk mayoları ve UV korumalı tişörtler ile çocuklarımızı denizin tuzundan, güneşin zararlı ışınlarından korumanız mümkün. Esnek yapıları ve vücut gelişimlerine zarar vermeyecek kumaşları ile onların sağlığını ve rahatlığını düşünüyor; sizin içiniz rahat etsin diye kalitemizden ödün vermeden üretmeye devam ediyoruz.

2 yaş grubundan başlayıp 9 yaş grubuna kadar, kız ve erkek çocuklarına uygun renk renk, desen desen Slipstop mayo, deniz şortu ve UV Korumalı Tişörtlerimizi Trendyol alışveriş uygulaması veya online satış kanalımız üzerinden sipariş verebilir; indirimli fiyatlarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.

Slipstop Erkek ve Bayan Modelleri

 

Slipstop markası bebek, çocuk, erkek ve bayan olarak tüm bireylere uygun farklı konseptlerle hizmet vermektedir. Slipstop, her yaşa uygun model ve renk seçenekleri ile göze hitap etmektedir. Slipstop markasının modellerine, sitemizden kolayca erişmek mümkündür.

Slipstop Ürünler Bebeklerin Kullanımı İçin Uygun Mudur?

 

Slipstop ürünleri her yaş grubu insanlara hitap etmektedir. Bebekler için tasarlanan Slipstop bebek ürünleri, bebeklerinizin su içinde rahat etmesini olanak sağlamaktadır. Bebeklerinizin rahatlığı için tasarlanan Slipstop mayolar, bebeklerinizi sıkmadan, hafif malzeme yapısı ile hareketlerini kısıtlamadan kullanım sağlamaktadır.

Denizde, havuzda, banyoda özgürce adım atabilmek için; onlar keşif yaparken onların ayaklarını kızgın kumlardan, kaygan zeminlerden, yabancı cisim batması, böcek sokması gibi tehlikelerden koruyabilmek için Slipstop ayakkabı ve patikleri; cildini güneşin zararlı ışınlarından koruyan Slipstop deniz kıyafetleri online alışverişle kapınıza geliyor.

Ayrıca solmaya, yıpranmaya dayanıklı kumaştan üretilen plaj havlularımız ve pançolarımızla da yaz tatilinizde bize her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

UPF 50+ koruma filtresine sahip farklı renk ve desenlerdeki şapkalarımızı 2-12 yaş aralığına sahip çocukların kullanımına sunuyoruz. Önde siperliği, arkada ense koruma kısmı bulunan şapkalarımız Lykralı yapısı sayesinde baş kısmını kolayca kavrıyor ve suyun içinde dahi kaymadan çocuklarımızın kafasını güneşin zararlı ışınlarından koruyabiliyor.

Deneyen tüm anne babaların memnun kaldığı ve tekrar satın almak istediği Slipstop ürünleriyle henüz tanışmadıysanız hemen web sitemizi ziyaret edebilir; dilerseniz Trendyol üzerinden de tüm ürünlerimizi inceleyebilir; anında sipariş verebilirsiniz.

Slipstop Outlet Ürünlerini Temin Edebilir Miyim?

 

Elbette. Slipstop indirimli ve Slipstop outlet ürünlerini sitemiz üzerinden kolayca temin edebilirsiniz. Trendyol mağazasını takipte kalmaya devam edin.

Slipstop Patikleri Nerelerde Kullanılır?

 

Genelde denizlerde ve havuzlarda kullanım için tasarlanmıştır. Ayrıca su sporları ile ilgilenen kişiler rahatlıkla kullanabilir.

Slipstop Kullananların Memnun mu?

 

Slipstop markası bilindiği üzere 2014 yılından bu yana hizmet vermektedir. 2014 yılında kaydırmaz taban tasarımı ile yola çıkan marka, gün geçtikçe profesyonelleşen ekibi ve ürünleri ile büyümeye devam ediyor. Hızla artan müşteri sayısına göre ürün çeşitlendiren markanın kullanıcıları, memnuniyetlerini dile getiriyor.

Slipstop kaydırmaz Tabanlarda Numara Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

 

Slipstop markasının ürünlerini kullanan insanların büyük bir bölümü, havuz ayakkabılarını kendi ayak numarasına göre almaktadır. Slipstop numaralarını kendi ayak numaranıza göre gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Kullanıcıların kendi ayakkabılarına göre nadiren kalıp farklılığı ortaya çıkabilmektedir. Slipstop deniz ayakkabılarının kullanım sırasında ayaktan çıkmaması için genelde kalıpları dar olmaktadır. Slipstop ürünlerini alırken deneyip almanız sizlere yarar sağlayacaktır.

Slipstop Ürünlerinin Fiyatları

 

Slipstop ürünleri cazip fiyatları ile her kesimden insana hitap etmektedir. Fiyatları kalitesine göre değişen ürünleri indirimli fiyatları ile satın almak isterseniz trendyol Slipstop linkinden sitemizi takip edebilirsiniz.  Güncellenen ürün modelleri ve Slipstop indirimli fiyatlarından sizde haberdar olabilirsiniz.

Yaz mevsimi gelince muhakkak her insan yaz tatili planlarını yapmaya başlar. Herkes kendine göre ayarlar planlarını. Bizler ona göre işlerimizden izin alırız. Eşlerimiz kendileri ona göre ayarlar. Çocuklar zaten kış boyunca yaz tatili hayalini kurmuş olur. İzinler alınır, alışverişe çıkılır ve gereken malzemeler alınmaya başlanır. Peki, tatil alışverişi yaparken dikkat etmemiz gereken hususlar nelerdir?

Tabiki en önemli hususlardan birisi konfordur. Satın alınan mayoların, bikinilerin, deniz ayakkabılarının bedenlere uygun olmasını ve rahat bir kullanımının olması istenir. Kolay kullanımı olan ve kolay taşınabilen malzemeler seçilir. Satın alınan ürünlerin uzun süre kullanılması için uzun ömürlü ürünler seçilir. Tatillerde hiç şüphesiz sağlık düşünülür. Olası tehlikelere karşı önlem almaya çalışılır. Bu saydığımız hususların hepsi bir markada birleşiyor. Bu marka; aynı anda kendimize, eşimize ve çocuklarımıza alışveriş yapabilme imkânı sunuyor. Ailemizin birçok ihtiyacını giderebileceğimiz bu marka, içerik yönünden bizlere zengin ürünler sunuyor. Peki, nedir bu marka? Bizlere ne gibi avantajlar sağlıyor? Ele aldığımız bu yazımızda aklınızdaki bu soruların cevaplarını veriyoruz ve sizlere mükemmel bir tatil sunacak marka ile tanıştırıyoruz.

Slipstop Havuz ve Deniz Patikleri

 

Denizle ve havuzla yeni tanışan bebekleriniz için Slipstop patiklerle onların ayaklarını kumlardan çıkabilecek her türlü yabancı maddelerden koruyabilirsiniz. Ayaklarına batacak, kesik oluşturabilecek pütürlü zeminlerde ya da kayıp düşmelerine neden olabilecek yosunlu alanlarda kaydırmaz tabanı ve rahat kavrayışı ile Slipstop patikler güvenli adımlar atabilmelerine olanak sağlar. Nefes alan yapısı sayesinde ayaklar havasız ve ıslak kalmaz; hızlı bir şekilde kurur, mantar oluşmasına müsaade etmez. Böylece çocuğunuzun ayak sağlığınızı korumaya devam edersiniz.

Kreşte, anaokulunda veya kapalı çocuk oyun alanlarında kesintisiz oyunlar, neşeli adımlar atabilmesi için çocuğunuzda Slipstop patikleri kullanabilirsiniz. Artık modayı yakından takip etmek isteyen tüm minik ayaklar Slipstop ayakkabılar tercih ediyor.

Lisanslı ürünlerimizle her yaştan çocuğun zevkine hitap edebiliyor ve çocukların, severek takip ettikleri Disney karakterleriyle günlük hayat akışı içerisinde de bağlarını sürdürmelerine, maceralarını devam ettirmelerine olanak sağlıyoruz.

Çocuklar için 18 numaradan başlayıp (18-20), (21-23), (24-26), (27-29), (30-32), (33-35) olmak üzere altı farklı beden skalasına sahiptir. Esnek yapısı sayesinde ufak numara değişikliklerine uyum sağlayabilir; çocuğunuzun ayağını rahatsız etmez.

Slipstop Yetişkin Modelleri

 

Yetişkinler için olan Slipstop deniz ayakkabısı denizde, havuzda, kumsalda, sahilde kullanılmasının yanında teknede, sandalda, yatlarda her an denize girmeye hazır olmanız, doyasıya deniz keyfi sürebilmeniz için üretildi. Ayrıca su sporlarıyla uğraşan, denizden hiçbir zaman vazgeçemeyen, maceraperestler için konforu ve kaliteyi her adımda hissedebilmeyi vadediyor. Kumun sıcağından, denizaltında bulunan materyallerin cildinize verebileceği batma, kesme ve tahriş etme durumlarından sizi korur. Ayağınızda olduğunu unutur, rahatlığını gün boyu yaşarsınız.

Üstelik geniş beden aralığına sahip olan Slipstop ayakkabılarımızla aynı desenlerin hem çocuklar için hem de anne ve babalar için olan ürünlerimizi tercih ederek plajda, havuzda, kumsalda, teknede ve ihtiyacınız olan her yerde anne-kız ya da baba-oğul kombinleri oluşturabilirsiniz.

Yetişkinlerde 35 numaradan başlayıp (35-36) (37-38) (39-40) (41-42) (43-44) olmak üzere 44 numaraya kadar olan geniş bir beden skalası bulunur. Dayanıklı ve esnek kumaş yapısı sayesinde satın aldığınız bir Slipstop deniz ayakkabısını, uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Slipstop Nasıl Temizlenir?

 

Slipstop mayo ve deniz ayakkabıları leke tutmayan ve çabuk deforme olmayan kumaşı sayesinde kolay bir kullanım sağlar. Deniz tuzu veya havuzun klorlu suyundan zarar görmemesi için her kullanımdan sonra bekletmeden temiz su ile durulanması yeterlidir. İhtiyaç duyulduğu takdirde beyaz sabun ile elde hafifçe ovuşturarak yıkamak yeterlidir. Ağır kimyasal deterjanlar ve ağartıcılar kullanmamaya özen gösteriniz. Kurutma işlemini ters çevirerek, güneş almayan bir alanda yapmalısınız. Kurutma sırasında mandal kullanmamaya özellikle özen gösteriniz. Slipstop ürünlerini yıkama ve kurutma aşamalarında çamaşır makinesine ve kurutma makinesine atmayınız. Yıkama ve kurutma talimatlarına uymadığınız takdirde, kullandığınız ürünlerin kumaşını deforme edebilir, lastikli yapılarının sarkma ve dökülme yapmasına neden olabilirsiniz.

Klostrofobi Nedir ? – Klostrofobi Belirtileri – Klostrofobi Tedavisi